Kapcsolat

Székhely-telephely:  
2314 Halásztelek II. Rákóczi Ferenc út 90/B 

Telephelyünkön kizárólag nagykereskedelmi értékesítést végzünk, ezért csak szerződött viszonteladókat áll módunkban kiszolgálni!


  

Márkaszervizünkben végezzük az általunk forgalmazott termékek garanciális és garancián túli javítását, szervizelését.

Kastély Sándor
- Szervizvezető / munkafelvevő:
Mobil+36 70 883 6705
Emailsandor.kastely@iweld.hu
Emailszerviz@iweld.hu
Kiss Katalin - Ügyfélszolgálati vezető:
Telefon+36 24 517 279
Mobil+36 70 603 4680
Emailkatalin.kiss@iweld.hu
 
Információval készséggel állunk partnereink rendelkezésére
 Telefon+36 24 532 625
Email
info@iweld.hu
Web
www.iweld.hu
Facebook
iweld a facebooko

Nagy Armand
- Ügyfélszolgálat:
Telefon+36 24 532 705
Mobil+36 70 932 2687
Emailarmand.nagy@iweld.hu
 
Módisné Pál Edit - Ügyfélszolgálat:
Telefon+36 24 532 625
Mobil+36 20 397 1331
Emailinfo@iweld.hu, edit.modis@iweld.hu

Pats Péter
- Értékesítő (Magyarország):
Telefon+36 70 628 6565
Mobil+36 24 517 278
Emailpeter.pats@iweld.hu
 

Octavian Varga
- Értékesítő (RO)
Telefon+40 756 161 861
Emailoctavian.varga@iweld.ro

 
Daniel Kosik - IWE/EWE, hegesztő technológus szakmérnök,
Értékesítő (SK, CZ)
Telefon+421 907 492 220
Emaildaniel.kosik@iweld.hu
 Thomas Lenardon - Értékesítő (IT)
Mobil +39 0432 1484933
Emailinfo@iwelditalia.com
Emaillenardon@iwelditalia.com

 
 
Magoss Péter - Marketing-Értékesítés:
Mobil+36 30 948 1884
Emailpeter.magoss@iweld.hu
 
Bódi András - Ügyvezető igazgató:
Telefon+36 24 532 706
Mobil+36 70 932 2688
Emailandras.bodi@iweld.hu

 
 
Gangel Balázs - Termékspecialista, IWP/EWP:
Mobil+36 20 582 7296
Emailbalazs.gangel@iweld.hu
 
 

 
 
Nyitvatartás:
Hétfő-Csütörtök: 09:00 - 16:30
Péntek: 09:00 - 16:00
Szombat,Vasárnap: Zárva
 
 

CÉGINFORMÁCIÓ

Cégnév - Weboldal üzemeltetője: IWELD Kft.
IWELD Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság


Adószám: 13842327-2-13
Cégjegyzékszám: 1309110497

(Budapest Környéki Törvényszék Cégbírósága nyilvántartásában)
Bankszámlaszám: 10402513-00009432-00000000
K&H Bank Zrt.